W imieniu Redakcji „Głosu Wielkopolskiego” informujemy o rozpoczęciu kolejnej edycji Mistrzów Agro pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi – Pana Stefana Krajewskiego oraz Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Pana Wojciecha Legawca. W ramach tej akcji głosami mieszkańców naszego regionu zostaną przyznane nagrody dla sołtysów, rolników, kół gospodyń wiejskich, gospodarstw agroturystycznych oraz sołectw.Celem akcji jest również nagrodzenie liderów społeczności wiejskiej – osób, które skupiają wokół siebie ludzi i angażują ich do działania. Często są nimi np. samorządowcy, strażacy OSP, członkowie rad sołeckich czy rady gminy oraz księża...
czytaj więcej: https://kaweczyn.pl/aktualnosci/mistrzowie-agro-2025.html