TUR: Podsumowanie rundy jesiennej Trampkarzy Starszych

sobota 10 stycznia 2015 18:00

Trampkarze Starsi MKS Tur 1921 Turek prowadzeni przez trenera Dariusza Brzostowskiego po rundzie jesiennej zajmują 5 miejsce w tabeli z 22 pkt. Nasz zespół odniósł 7 zwycięstw, jeden mecz zremisował i przegrał 3 spotkania. Liderem grupy jest zespół SKP MOS Słupca z 30 pkt.
Sezon przygotowawczy rozpoczęliśmy od obozu, który odbył się pod koniec lipca w górach w ośrodku sportowym Banderoza w Głuchołazach. W tym czasie graliśmy trzy mecze kontrolne oraz pracowaliśmy nad rozegraniem piłki. Uważam, że bardzo dużo nam dał wyjazd na zgrupowanie, dzięki temu miałem duży komfort pracy z zespołem.

Miałem możliwość lepiej ich poznać, uważam też, że chłopakom wyszło to na dobre, zżyli się ze sobą co w sportach drużynowych jest bardzo ważną rzeczą. Początek ligowego sezonu nie należał do udanych bo w dwóch pierwszych meczach nie udało się nam zdobyć żadnego punktu, ale moi piłkarze nie podłamali się tym faktem i przystąpili do kolejnych meczy z jeszcze większą determinacją.

W kolejnych meczach zanotowaliśmy pięć zwycięstw, jeden remis i umocniliśmy się w górnej części tabeli. Nasza seria zakończyła się w Koninie z tamtejszym Górnikiem, gdzie przegraliśmy 2-1 po bardzo wyrównanym meczu. Do końca rundy zostały nam cztery spotkania, w których zanotowaliśmy 12 punktów. Trzy mecze wygraliśmy, a za jeden otrzymaliśmy walkower bo drużyna z Helenowa nie dojechała na mecz. Na własnym boisku nie przegraliśmy sześciu meczy z rzędu.

Bardzo się cieszę z postawy mojego zespołu, dzięki temu, że zawodnicy wykonują ciężką pracę na treningu to dużo łatwiej jest nam osiągnąć dobry wynik w meczu. Bardzo dużo rozmawiamy, jak ma wyglądać nasza gra. Wiem że chłopaki dzięki tym wskazówkom, które są powtarzane na każdym treningu, czasami aż do znudzenia, gra naszego zespołu poprawiła się co widać po wynikach.W całej rundzie rozegraliśmy 12 spotkań:

9 wygraliśmy, 1 remis i 3 porażki.
Strzeliliśmy 41 goli, a straciliśmy 19.
Na własnym boisku zdobyliśmy 23 bramki, a straciliśmy tylko 6.
Na wyjeździe 18, a straconych 13.
Najlepszymi strzelcami naszej drużyny są:
Jakub Lempach - 12 goli
Kacper Kwapisz – 7 goli
Szymon Majewski – 6 goli
Najwyższe zwycięstwo - 11-0 z Osiek Wielki
Najwyższa porażka - 1-6 z SKP Słupca

materiał prasowy

 
 
Poczytaj sobie...

Więcej informacji: Wikipedia o Turku | Wikipedia o Powiecie Tureckim

Więcej turkowskich stron:

Katalog stron Turku i powiatu
www.turek.info.pl
Wszelke prawa zastrzeżone Turek.pl | Informator Miejski (2012)
Wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych na stronach wyłącznie za zgodą autorów.
projekt i realizacja online24.pl