Spotkanie Świąteczne sekcji Judo w Tuliszkowie

sobota 10 stycznia 2015 18:30

16  grudnia na sali gimnastycznej w Zespole Szkół odbyło się Spotkanie Świąteczne Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie. Udział w spotkaniu wzięło 45 zawodników sekcji oraz licznie zebrani rodzicie, sympatycy Judo i mieszkańcy Tuliszkowa.
Podczas spotkania na gości czekało kilka niespodzianek, m.in. pokaz Judo w wykonaniu zawodników sekcji grupy zaawansowanej, turniej grupy Funny Judo(4,5 i 6 latkowie). W tym dniu nikt nie był przegrany, wygrali wszyscy, swą odwagą i walecznością na turnieju.

Wszyscy zebrani na sali w miłej i świątecznej atmosferze podziwiali umiejętności zawodników. Każdy uczestnik spotkania opuszczał sale z uśmiechem na twarzy. W trakcie spotkania zaprezentowany został również film podsumowujący rok 2014 w tym m.in. liczne imprezy sportowe, szkolenia, obozy letnie i zimowe, organizacje czasu wolnego podczas wakacji jak i ferii zimowych.

Po turnieju medale i dyplomy wręczył sponsor sekcji p. Jakub Kowalczyk, prezes firmy IzoSerwis. Spotkanie było okazją, aby podziękować za pomoc i wsparcie dla klubu, tym samym statuetki otrzymali Burmistrz GiM Tuliszków, Prezes IzoSerwis Pan Jakub Kowalczyk i właściciel Hurtowni Artykułów Przemysłowych p. Józef Andrzejewski.

Na koniec każdy zawodnik otrzymał paczki świąteczne ufundowane przez Prezesa IzoSerwis i właściciela Hurtowni Artykułów Przemysłowych .

- Chciałbym bardzo podziękować sponsorom klubu, p. Jakubowi Kowalczykowi Prezesowi firmy IzoSerwis, Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie i p. Józefowi Andrzejewskiemu, właścicielowi Hurtowni Artykułów Przemysłowych w Tuliszkowie za wspieranie klubu, ta ogromna i bezinteresowna pomoc przyniosła wiele sukcesów, nie udało by się tego osiągnąć bez tak ogromnej pomocy. Dziękuję również rodzicom zawodników którzy przygotowali bardzo smaczne ciasta i potrawy dla gości.

Trener sekcji
- Michał Gaj

źródło: www.turek.net.pl

 
 
Poczytaj sobie...

Więcej informacji: Wikipedia o Turku | Wikipedia o Powiecie Tureckim

Więcej turkowskich stron:

Katalog stron Turku i powiatu
www.turek.info.pl
Wszelke prawa zastrzeżone Turek.pl | Informator Miejski (2012)
Wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych na stronach wyłącznie za zgodą autorów.
projekt i realizacja online24.pl