Podsumowanie rundy jesiennej Orlików Tura

wtorek 30 grudnia 2014 14:00

W sobotę, 20 grudnia, odbył się ostatni już w tym roku trening Orlików drużyny MKS „Tur 1921” Turek prowadzonych przez Bartosza Grabowskiego. Ostatni trening odbył się w hali przy gimnazjum w Słodkowie i miał luźny charakter.
Po treningu nasi młodzi zawodnicy zostali zaproszeni do Pizzerii „Pod Papugami” na pizzę, gdzie podsumowano całą rundę jesienną. Całe spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

„Cieszę się, że udało nam się zorganizować zakończenie i podsumować sobie ostatnią rundę. Słowa uznania kieruję do Panów Piotra Płucienniczaka właściciela Pizzerii „Pod Papugami”, a także do Jacka Wzorka bez których zorganizowanie zakończenia nie było by możliwe. Naszym chłopakom również należą się brawa, ponieważ uważam, że zrobili duże postępy, a nasz gra wygląda coraz lepiej. Jest co raz więcej chętnych do gry w tej drużynie, a kadra liczy już ponad trzydzieści osób. Chciałbym wyróżnić kilku chłopaków, którzy na przestrzeni całej rundy prezentowali się najlepiej, są to: Filip Kurek (kapitan), Alan Bielawski, Piotr Kubka, Eryk Pawlak, a w szczególności Mateusz Romke. Dziękuję rodzicom, którzy byli zaangażowani i mocno wspierali zawodników, a z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragnę złożyć wszystkim sympatykom naszego klubu serdeczne życzenia, sukcesów, radości i uśmiechów oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku” – podsumował rundę trener Bartosz Grabowski.

materiał prasowy

 
 
Poczytaj sobie...

Więcej informacji: Wikipedia o Turku | Wikipedia o Powiecie Tureckim

Więcej turkowskich stron:

Katalog stron Turku i powiatu
www.turek.info.pl
Wszelke prawa zastrzeżone Turek.pl | Informator Miejski (2012)
Wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych na stronach wyłącznie za zgodą autorów.
projekt i realizacja online24.pl