X Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej

piątek 31 października 2014 12:00

W dniu 30 października 2014 roku  w Tuliszkowskiej Hali  Sportowej Odbyły się X Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej pod hasłem „ Narkotykom Stop”.  W Turnieju uczestniczyły Gimnazja z Tuliszkowa, Grzymiszewa, Słodkowa, Władysławowa, Dobrej, Brudzewa, Malanowa.
Organizatorem Mistrzostw był Burmistrz  Gminy i Miasta Tuliszków Grzegorz Ciesielski, Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii oddział Turek, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuliszkowie, Zespół Szkół w Tuliszkowie, OSP Turek i Tuliszków , Komisariat Policji w Tuliszkowie, Klub Tulisia.

Zawody otworzył i zakończył Burmistrz Grzegorz Ciesielski wręczając najlepszym drużyną puchary i medale. Wszystkie uczestniczące Gimnazja otrzymały worek markowych piłek.

Podziękowania dla sędziów pana Macieja Pieszaka i Mateusza  Zajdla oraz poszczególnych opiekunów  drużyn. Podziękowania dla   czyliderek   z Brudzewa I Tuliszkowa i ich trenerek, które zabawiały publiczność  podczas przerw między meczowych.  Zapraszamy na kolejną edycję w 2015 roku.

materiał prasowy
 

 
 
Poczytaj sobie...

Więcej informacji: Wikipedia o Turku | Wikipedia o Powiecie Tureckim

Więcej turkowskich stron:

Katalog stron Turku i powiatu
www.turek.info.pl
Wszelke prawa zastrzeżone Turek.pl | Informator Miejski (2012)
Wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych na stronach wyłącznie za zgodą autorów.
projekt i realizacja online24.pl