Z serca dla serca

czwartek 19 lutego 2015 12:00

W miniony piątek, 13 lutego 2015 r. w MDK w Turku odbył się walentynkowy koncert dedykowany Ismenie Bąk, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Turku, która leczona jest z rozpoznaniem ostrej białaczki limfoblastycznej w Klinice Hematologii i Onkologii Dziecięcej w Poznaniu, gdzie poddawana jest chemioterapii.

Na koncercie zaprezentowało się 19 młodych , utalentowanych, a przede wszystkim chętnych do niesienia pomocy drugiemu człowiekowi wokalistów, którzy pod okiem Anety Janiak wprowadzili słuchaczy w wyjątkowy nastrój. Wśród 19 wspaniałych wokalistów z turkowskiego liceum, Gimnazjum w Słodkowie, Gimnazjum w Brudzewie, Gimnazjum w Goszczanowie, SP w Malanowie, SP nr 1 w Turku, Stowarzyszenia „Przystań”, nie zabrakło także uczniów Gimnazjum nr 1: Michaliny Drzewieckiej, Aleksandry Winiarskiej, Weroniki Janiak, Michała Zielińskiego, Mariki Sasiak, Klaudii Filipiak oraz absolwentów tej szkoły: Darii Olas, Estery Graczyk i niezastąpionych braci Piotra i Mirka Podembskich.

Na sukces jaki tego wieczoru osiągnęli młodzi artyści pracowali także ich rodzice, dziadkowie, rodzeństwo oraz przyjaciele, którzy wielkimi brawami nagradzali ich występy. Celem koncertu była także integracja młodzieży i ich rodzin, przyjaciół. Impreza pokazała, że wspólnie tworząc i wspierając się wzajemnie można wiele osiągnąć. 

źródło: www.miastoturek.pl

 
 
Poczytaj sobie...

Więcej informacji: Wikipedia o Turku | Wikipedia o Powiecie Tureckim

Więcej turkowskich stron:

Katalog stron Turku i powiatu
www.turek.info.pl
Wszelke prawa zastrzeżone Turek.pl | Informator Miejski (2012)
Wykorzystywanie wszelkich materiałów zamieszczonych na stronach wyłącznie za zgodą autorów.
projekt i realizacja online24.pl